دهکده وردپرس / قالب وردپرس اوریجینال پلاگین وردپرس طراحی سایت سئو

دهکده وردپرس ارائه دهنده قالب وردپرس اوریجینال ، پلاگین وردپرس ، فیلم آموزش وردپرس ، طراحی سایت و سئو به صورت حرفه ای و با پشتیبانی تخصصی. همراه با آپدیت رایگان و دائمی قالب وردپرس و پلاگین وردپرس

تو صحیفه کاربر جدید نمیشه ساخت

خانه » تیکت ها » تو صحیفه کاربر جدید نمیشه ساخت

تو صحیفه کاربر جدید نمیشه ساخت

سلام. صبح بخیر
الان برای مرتبه سوم هست که سایتم با قالب صحیفه ای که ازتون خریدم، مشکل ورود به پنل کاربری پیدا می کنه و با به سختی و با آدرس زیر به صفحه ورو نمایش داده میشه و نام کاربری و رمز رو می زنم، منو یهو منتقل می کنه به صفحه اول سایت و حتی چندبار هم امتحان کردم. با آموزشهایی که از سایتهای مختلف برای ورود دیدم، میشه وارد شد، ولی پلاگین ها ازکار افتاده هستن و پنل به زبان انگلیسی میشه و غیره.

http://www.mazand-athletics.ir/wp-login.php?loggedout=true
http://www.mazand-athletics.ir/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.mazand-athletics.ir%2Fwp-admin%2Fadmin.php%3Fpage%3Dpersian-wc-about&aiowps_login_msg_id=session_expired

من باید برای پندتا شهر، نام کاربری و رمز ایجاد کنم و سطح دسترسی درست کنم و تحویلشون بدم. خسته شدم از اینکه مدام این سایت قاط می زنه.
مشکلش پیه؟ افزونه هایی که تو خود قالب هستن و شاید رایگان و یا اینکه 2-3 تا افزونه دیگه رو آپدیت کردم، احتمال این کار هست؟ هر چند که حتی یه بار هیچ کاری نکردم و فقط یه نام کاربری و رمز ساختم و از سایت بیرون آمدم تا با اون نام کاربری تست کنم، اسیر شده بودم تا بتونم وارد پنل بشم و اونم پنل اصلی نبود و بیفایده!

5 پاسخ

 1. سلام. وقت بخیر

  احتراما چون این مسائل به قالب ربطی نداره، حل و رفعش به عهده شماست. ما 30 هزار تومان هزینه قالب در نظر گرفتیم که شامل ارائه قالب اوریجینال و پشتیبانی موارد مربوط به قالب هست. نه هر مشکلی که در سایت ایجاد میشه. چون قطعا در مدیریت سایت مسائل و مشکلات مختلفی ممکنه پیدا بشه که رفعش به عهده مدیر هست.

  با این حال مشخصات ورود به هاست و وردپرس رو بدین براتون چک کنم.

 2. فدای محبت شما!!!!! این سایت برام دیگه اعصاب نزاشته! الان سایت رو ریستور هم کردن ولی حالا چپ چین شده!

  آدرس ورود به پنلم اینه ولی دیگه با این نمی تونم وارد بشم از موقعی که سایت به مشکل برخورده!

  اطلاعات هورود به هاستم اینه:

  الان تست کردم و وارد هم میشه

 3. سلام.

  در ایجاد و ورودی کاربر جدید مشکلی وجود نداره.

  کاربر:
  dehkadeh
  123456

 4. این کاربری رو خیلی لطف کردین و ساختین، ممنونم. منم رفتم دیدم. ول دیدم که گزینه دسترسی که برای این کاربر انتخاب کردین، “مشارکت کننده” هست. با این کاربر رفتم خبری تستی گذاشتم ولی گزینه ای برای انتخاب عکس و یا غیره نبود.

  چه کار کنم با این که محدود باشه ولی بتونه عکسی هم برای مطلبش بزاره؟

  تشکر