دهکده وردپرس / قالب وردپرس اوریجینال پلاگین وردپرس طراحی سایت سئو

دهکده وردپرس ارائه دهنده قالب وردپرس اوریجینال ، پلاگین وردپرس ، فیلم آموزش وردپرس ، طراحی سایت و سئو به صورت حرفه ای و با پشتیبانی تخصصی. همراه با آپدیت رایگان و دائمی قالب وردپرس و پلاگین وردپرس

افزونه خبرنامه Bloom

خانه » محصولات » پلاگین وردپرس » افزونه خبرنامه Bloom

افزونه خبرنامه Bloom

افزونه خبرنامه Bloom

22 هزار تومان

افزودن به سبد خرید
پیشنمایش آنلاین
 • تاریخ انتشار:4 ژوئن 2018
 • تاریخ آپدیت:4 ژوئن 2018
 • نسخه محصول:1.2.25
 • تعداد بازدید:1820
 • تعداد دیدگاه:12
 • تعداد فروش:17

افزونه فارسی Bloom ، فرم عضویت خبرنامه وردپرس ، بازاریابی وردپرس ، ایمیل مارکتینگ وردپرس ، فرم عضویت ایمیل وردپرس ، افزونه خبرنامه Bloom ، ایجاد فرم عضویت خبرنامه در وردپرس | حتما نام بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ را تا کنون شنیده اید و میدانید که ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین روش های جذب مشتری و بهبود کسب و کار است. افزونه خبرنامه Bloom یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای نمایش و ساخت فرم های عضویت در خبرنامه برای ایجاد یک ایمیل مارکتینگ حرفه ای است. افزونه خبرنامه Bloom توسط تیم الگانت تم طراحی شده است و نسخه اوریجینال و فارسی آن در دهکده وردپرس برای شما عزیزان قرار گرفته است.

با استفاده از افزونه خبرنامه Bloom میتوانید فرم های عضویت ایمیل بسیار شکیل و زیبا طراحی کنید و آنها را به صورت هوشمندانه به کاربران خود نمایش دهید تا آنها را به عضویت در خبرنامه تشویق کنید. اگر به افزایش کاربران و رشد کسب و کار خود فکر میکنید، حتما افزونه خبرنامه Bloom را تهیه کنید و یک بازاریابی ایمیلی موفق و پر سود را تجربه کنید.

افزونه خبرنامه Bloom

مجهز به 6 حالت مختلف برای نمایش فرم:

شما می توانید فرم های عضویت در خبرنامه را در حالت های مختلف به نمایش بگذارید و بازدیدکنندگان را با فرم های زیبا و شگفت انگیز این افزونه به سمت خود جذب کنید و یک لیست ایمیل قدرتمند ایجاد کنید.

1- نمایش هوشمند به صورت پاپ آپ

افزونه Bloom به شما اجازه می دهد تا فرم های عضویت در خبرنامه را به صورت پاپ آپ نمایش دهید. به عنوان مثال می توانید مشخص کنید که مثلا بعد از ۲۰ ثانیه فرم نمایش داده شود یا وقتی که کاربر ۲۵ درصد صفحه را اسکرول کرد پاپ آپ برای او ظاهر شود. همچنین این نوع نمایش فرم امکان فعال سازی و نمایش در صورت عدم فعالیت کاربر ، بعد از ارسال موفق دیدگاه ، بعد از خرید موفق و یا بعد از رسیدن به انتهای مطلب را به شما می دهد. این قابلیت سبب می شود که کاربران مشتاقانه در خبرنامه شما عضو شوند .

افزونه خبرنامه Bloom

2- نمایش به صورت چسبان در گوشه های صفحه

یکی دیگر از حالت های نمایش فرم خبرنامه، نمایش به صورت چسبان در گوشه های سایت میباشد که حالت بسیار زیبایی برای فرم ایجاد میکند.

افزونه خبرنامه Bloom

3- نمایش به صورت درون خطی

گاهی میخواهید تا فرم به صورت ثابت در بخشی از سایت نمایش داده شود. مثلا درون محتویات برگه یا مطلب یا فوتر. این حالت زمانی است که حالت درون خطی وارد کار می شود! کافی است فرم دلخواه خود را با مشخصات ظاهری اختصاصی ایجاد کرده و شورتکد آن را در مکان دلخواه جهت نمایش قرار دهید.

افزونه خبرنامه Bloom

4- نمایش بعد از هر مطلب به صورت خودکار

این گزینه مناسب وبلاگ ها و وب سایت هایی است که مطلب حرف اول را در آن ها می زند ! افزونه خبرنامه Bloom به شما اجازه می دهد که فرم عضویت خود را به صورت خودکار بعد از هر مطلب یا برگه نمایش دهید . یکی از قابلیت های جالب این حالت ، امکان تعریف فرم های مختلف بر اساس دسته مطلب می باشد . به این معنا که مثلا برای دسته اول فرم آبی نمایش داده خواهد شد و برای دسته دوم فرم قرمز ! این حالت نمایش باعث می شود که کاربر بدون حواس پرتی از مطلب شما لذت برده و پس از پایان مطالعه در خبرنامه شما عضو شود .

افزونه خبرنامه Bloom

5- نمایش به صورت ابزارک در جایگاه های مختلف

ستون های کناری و فوتر ، همیشه یکی از بهترین مکان ها برای نمایش فرم عضویت در خبرنامه بوده و هستند . افزونه bloom به شما اجاه می دهد که در هر جایگاه ابزارکی که می خواهید فرم عضویت در خبرنامه را نمایش دهید . هر چقدر که می خواهید از این نوع فرم را ایجاد کنید و در مکان دلخواه خود نمایش دهید .

افزونه خبرنامه Bloom
6- قفل محتوا برای اجبار به عضویت

با استفاده از افزونه Bloom قادر خواهید بود که ، محتوایی را از دید بازدید کنندگان خود پنهان کرده و تنها در صورتی به آن ها اجازه دیدن محتوا را بدهید که کاربر در خبرنامه شما عضو شود . این روش یک روش کارآمد برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه می باشد . افزونه خبرنامه Bloom به عنوان یک دیوار عمل کرده و تنها در صورتی از بین می رود که کاربر عضو خبرنامه شده باشد. با این روش نیز بازدید کنندگان اتفاقی شما ، به کاربرانی وفادار برای شما تبدیل خواهند شد .

افزونه خبرنامه Bloom

نمایش هوشمند فرم عضویت در زمان مشخص:

از دیگر قابلیت های افزونه خبرنامه Bloom ، قابلیت زمانبندی برای نمایش فرم عضویت به کاربران است. با استفاده از این قابلیت، فرم عضویت را به صورت هوشمندانه و در زمان خاص به کاربران نمایش دهید.

افزونه خبرنامه Bloom

1- بعد از پیمایش

با استفاده از این فعال گر هوشمند قادر خواهید بود که فرم عضویت خود را تنها پس از پیمایش (اسکرول) مقدار دلخواه از صفحه توسط کاربر، به او نمایش دهید .

2- پایین مطلب

به Bloom اجازه دهید که به صورت خودکار پس از پیمایش کاربر به انتهای مطلب و یا برگه ، فرم عضویت را نمایش دهد. به کاربران خود با استفاده از این فعال گر، یک پیشنهاد دوستانه ارائه دهید!

3- وقفه زمانی

زمانی را برای وقفه قبل از نمایش فرم چسبان و یا پاپ آپ مشخص کنید. به این معنا که مثلا فرم عضویت پس از ۲۰ ثانیه حضور کاربر در سایت به وی نمایش داده خواهد شد .

4- بعد از عدم فعالیت

اگر یک کاربر برای مدت طولانی (قابل تنظیم) روی سایت شما فعالیتی نداشته باشد، این فعال گر فرم عضویت را به وی نمایش خواهد داد. این کار باعث جلب توجه بیشتر کاربر به فرم شما می شود .

5- بعد از خرید

این فعال گر پس از خرید موفق یک محصول، فرم عضویت در خبرنامه را به کاربر نمایش خواهد داد. احتمال عضویت بازدید کنندگانی که از شما خرید می کنند بسیار بیشتر از سایر افراد است.

6- بعد از ارسال دیدگاه

نمایش فرم عضویت در خبرنامه بعد از ارسال دیدگاه توسط کاربر، یک زمان مناسب برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه است. این فعال گر کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد .

نمایش هدفمند در پست های سفارشی و دسته بندی ها:

شما همچنین می توانید مشخص کنید که یک فرم در کدام دسته بندی نمایش داده شود . هم چنین امکان تعریف نمایش در صفحه های مربوط به پست های سفارشی نیز وجود دارد .

افزونه خبرنامه Bloom

پیشخوان افزونه Bloom:

افزونه Bloom با داشتن پنل تنظیمات حرفه ای و کاملا فارسی، به شما امکان مدیریت بخش های مختلف را می دهد. کار با این پنل تنظیمات بسیار لذت بخش و راحت است . کافی است اقدام به ساخت یک فرم جدید کرده و یا فرم های قبلی را ویرایش کنید. همچنین میتوانید آمار و اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد افراد عضو شده را در این بخش مشاهده کنید.

افزونه خبرنامه Bloom

افزایش ضریب عضویت کاربران با تست A/B:

توسط این قابلیت می توانید یک فرم را برای پیدا کردن بهترین حالت مورد آزمایش قرار دهید. به این معنا که چند حالت مختلف فرم را طراحی کرده و بهترین حالتی را که کاربران بیشتری به آن جذب شده اند را انتخاب می نمایید.

افزونه خبرنامه Bloom

ارائه آمار دقیق از تعداد نمایش هر فرم و عضویت کاربران:

تقزیبا غیر ممکن است که بدون داشتن اطلاعات کامل در مورد یک فرم عضویت، میزان موفقیت آن را ارزیابی کرد. به همین دلیل در قسمت مدیریت افزونه، امکانی را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از آن، آمار و اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد عضویت کاربران در بازه های زمانی متفاوت، در اختیار شما قرار می گیرد.

افزونه خبرنامه Bloom

درون ریزی و برون بری اطلاعات افزونه:

این قابلیت امکانی را برای شما فراهم می کند که به واسطه آن، از تنظیمات فعلی و اطلاعات خود فایل پشتیبان تهیه کرده و در صورت نیاز آن را بازیابی کنید .

افزونه خبرنامه Bloom

هماهنگی کامل با 16 سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ:

افزونه خبرنامه Bloom با 16 ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه هماهنگ است . سرویس شما در این لیست نیست ؟ نگران نباشید، می توانید هر نوع سیستمی را به این افزونه اضافه کنید. افزونه Bloom امکان دریافت ایمیل ها برای خبرنامه فیدبرنر را نیز دارا می باشد.

افزونه خبرنامه Bloom

طراحی زیبا و منحصر به فرد فرم های عضویت:

یک فرم عضویت درست طراحی شده و هماهنگ با ظاهر سایت شما، یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده در جلب اعتماد کاربران محسوب می شود . افزونه Bloom با تنظیمات خود، به بهترین شکل ممکن با ظاهر فعلی سایت شما هماهنگ خواهد شد. فراموش نکنید که تک تک بخش ها را می توانید به صورت کامل شخصی سازی کنید.

افزونه خبرنامه Bloom

شروع کار با بیش از 115 قالب آماده:

افزونه Bloom با 115 قالب آماده ارائه شده است که به شما این امکان را می دهد که خیلی سریع فرم دلخواه خود را ساخته و از آن در وب سایت خود استفاده کنید. کلیه قالب های آماده امکان شخصی سازی کاملا را در اختیار شما قرار می دهند. بدون حتی یک خط کد نویسی!

افزونه خبرنامه Bloom

امکان نمایش فیلد ها در سه مکان مختلف:

با توجه به نوع فرم عضویت ، قادر خواهید بود که فیلد های مربوط به اطلاعات کاربر را در سه مکان مختلف شامل پایین، راست و چپ نمایش دهید.

افزونه خبرنامه Bloom

امکان شخصی سازی کادرها و لبه ها:

می توانید به راحتی رنگ و استایل هر یک از لبه ها و کادرهای فرم خود را ویرایش کنید. همچنین قادر خواهید بود که حد فاصل توضیحات و فیلد ها را با اشکال مختلف و زیبا نمایش دهید.

افزونه خبرنامه Bloom

امکان تنظیم مکان نمایش تصویر:

شما می توانید که به فرم های عضویت تصویری برای تاثیر بیشتر اضافه کنید. همچنین به راحتی می توانید مکان نمایش تصویر را از بین گزینه های راست ، چپ ، بالا و پایین مشخص نمایید .

افزونه خبرنامه Bloom

امکان انتخاب بی نهایت رنگ بندی:

علاوه بر رنگ کادر ها، متن ها و متن فیلد ها شما قادر خواهید بود که رنگ تک تک بخش های هر فرم را بنا بر سلیقه و نیاز خود ویرایش کنید. این امکان باعث هماهنگی هر چه بیشتر فرم های عضویت با ظاهر فعلی سایت شما خواهد شد.

افزونه خبرنامه Bloom

تنظیمات استثنایی برای نمایش هدفمند فرم ها:

تنظیمات نمایش به شما این امکان را می دهد که مکان و زمان نمایش هر فرم را برای حداکثر تاثیر روی مخاطب، مشخص کنید. می توانید تعیین نمایید که یک فرم تنها در یک دسته خاص نمایش داده شود، فرم دیگر فقط در صفحه اصلی و فرم دیگر در صفحه محصولات و … . فراموش نکنید که شما می توانید بی نهایت فرم عضویت با تنظیمات دلخواه داشته باشید و از آن ها در برگه ها، زمان و مکان دلخواه خود استفاده کنید.

افزونه خبرنامه Bloom

افزونه خبرنامه Bloom

 

 

 

ناشر محصول

سجاد رجب پور

سجاد رجب پور

کارشناس مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی سجاد مشهد هستم و طراحی سایت و قالب وردپرس و اسکریپت های php رو انجام میدم.

محصولات جدید

قالب وردپرس معماری و ساخت و ساز کوپر quper

قالب وردپرس فروشگاهی کرا | Kera

قالب وردپرس شرکتی و ساخت و ساز پی تری | Pithree

قالب وردپرس ساخت و ساز شرکتی بایرون | Byron

قالب وردپرس وبلاگی مجین | Magine

قالب وردپرس ساخت و ساز Construction

12 نظر! شما نظری ندارید؟!

 1. باسلام می خواستم خبرنامه ای داشته باشم که با عضویت کاربر فایل دانلود بهش ارسال بشه.؟
  البته افزونه مای میل رو از خودتون خریدم. ولی نمی دونم کارایی داره
  به امید موفقیت سایتتون.

   1. ببخشید متوجه نشدم .میرم نگاه میکنم چیزی متوجه نمیشم .بیایید فرض بگیرید من هیچ افزونه ای ندارم . حالا می خوام ایمیل مارکتینگ کنم در واقع به ازای فایل رایگان می خوام ایمیل کاربر دریافت کنم .؟

    1. سلام. اینجا نمونه ای برای ارسال فایل با عضویت ایمیل هست: https://www.elegantthemes.com/blog/divi-resources/download-a-free-goal-oriented-seo-layout-pack-for-divi#download

     ایمیلتون رو وارد کنید و ثبت نام کنید تا فایل رو براتون ارسال کنه.

     مراحل هم در اموزش زیر گفته شده.
     https://www.elegantthemes.com/blog/divi-resources/how-to-add-an-e-book-optin-form-with-an-immediate-download-to-divis-seo-layout-pack

     از بخش Part 1: Download & Install the Bloom Plugin به بعد کاری هست که باید انجام بدین. یعنی کار کردن با افزونه بلووم و ایجاد فرم ثبت نام به ازای عضویت ایمیل

     1. ممنون انگلیسی متوجه نمیشم
      بعد از این که افزونه بلووم رو نصب کردیم ،افزونه بلووم از ایمیل های دریافتی خروجی تهیه میکنه؟
      یعنی میشه بعد به خبرنامه مای میل لیست ایمیل بدیم و از اون طریق ایمیل مارکتینگ کنیم ؟
      . پس دیگه نیازی به افزونه فرم ساز نداریم مثل گرویتی فروم ؟

     2. سلام وقت بخیر.

      اگر میخواین با هزینه 60 تومان این کار رو براتون پیاده سازی میکنیم. نیازی به خرید افزونه ندارید. خودمون نصب و کانفیگ میکنیم.

      ارسال فایل به ایمیل کاربر پس از عضویت در ایمیل مارکتینگ شما.
      با سایت mailchimp